درباره ی ما

فروشگاه صنایع دستی شیراز حافظ از سال  98   فعالیت خود را در حوزه صنایع دستی آغاز کرده است . این گروه سعی دارد در زمینه تولید و تجارت صنایع دستی کاری نو انجام دهد . ارائه متفاوت صنایع دستی با استفاده از بسته بندی مناسب و تهیه و عرضه محصولات اصیل و با کیفیت از اهداف اصلی ما میباشد .

فروشگاه صنایع دستی شیراز حافظ از سال فعالیت خود را در حوزه صنایع دستی آغاز کرده است . این گروه سعی دارد در زمینه تولید و تجارت صنایع دستی کاری نو انجام دهد . ارائه متفاوت صنایع دستی با استفاده از بسته بندی مناسب و تهیه و عرضه محصولات اصیل و با کیفیت از اهداف اصلی ما میباشد .
در فروشگاه صنایع دستی شیراز حافظ تنوع وسیعی از صنایع دستی اصیل مثل کیف و کفش چرم ،پوشاک سنتی ، آبگینه و شیشه، سرامیک و سفال و چوب ، زیورآلات، فرش ، مینا کاری، معرق کاری،خاتم کاری ، قلم زنی ، فیروزه کوبی و … عرضه می شود که هنر دستان هنرمندان این آب و خاک است .
اگر هنردوست هستید و به هنرهای سنتی علاقه دارید در بازار صنایع دستی شیراز حافظ هر آنچه که از جنس هنر نیاز دارید با گشت و گذار در این بازار بین المللی با تنوع بی نظیری از محصولات و ملزومات مواجه خواهید شد که به سهولت و در کمترین زمان ممکن امکان دست بابی و خرید آنها را خواهید داشت .
ما پس از سالها کار و تجربه در این زمینه ادعا داریم بهترین محصولات با مناسب ترین قیمت را در مجموعه فروشگاهی خود فراهم کرده و مشتریان عزیز از سراسر ایران میتوانند هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین از این فروشگاه بازدید کرده و محصولات مورد علاقه خود را خریداری کنند.
در ضمن مخاطبان ما میتوانند در وب سایت و شبکه های اجتماعی فروشگاه اطلاعات متنوعی در حوزه های صنایع دستی و هنرهای سنتی دریافت کنند .

با ما در ارتباط باشید :  ۰۹۳۸۰۸۶۲۸۱۶

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...